جلسه فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی درباره چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا

عضو فراکسیون ورزش مجلس از جلسه فوق‌العاده امروز (سه شنبه) کمیسیون فرهنگی درباره چرای حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا با حضور وزیر ورزش خبر داد.

به گزارش برنا؛ احمد راستینه عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی برنا، با اشاره به حذف دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز (سه شنبه 21 دی) درباره چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ باشگاههای آسیا جلسه فوق العاده برگزار می کنند تا این موضوع را مورد بررسی قرار دهند.

وی افزود: این نشست ساعت 13 و 30 امروز و در محل کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار خواهد شد ضمن اینکه سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان و مدیران عامل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس هم در این نشست حضور خواهند داشت.

عضو فراکسیون ورزش من مجلس با تاکید بر اینکه رئیس مجلس هم دغدغه و نگرانی خود را در مورد چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اعلام کرده و با برگزاری جلسه فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی مجلس در این باره موافقت کرده‌اند، تصریح کرد: برخی از میهمانان از نهادهای نظارتی هم برای بررسی چرایی حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا هم در نشست فوق‌العاده کمیسیون فرهنگی حضور دارند.

انتهای پیام//

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار ورزشی

  اخبار برگزیده