کشتی فرنگی نوجوانان آسیا؛ قرعه کشی هفت وزن دوم مشخص شد

قرعه کشی هفت وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری برنا، نتایج قرعه کشی نمایندگان کشورمان که از ساعت 9 صبح فردا به مصاف حریفان خود می روند به شرح زیر است:

در وزن 45 کیلوگرم که 8 کشتی گیر حضور دارند، امیر محمد نوازی در دور نخست به مصاف حریفی از مغولستان می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با برنده ترکمنستان و ژاپن روبرو می شود.

در وزن 48 کیلوگرم که 7 کشتی گیر حضور دارند، امیررضا تیموری زاد در گروه A به صورت دوره ای با کشتی گیران هند، ژاپن و مغولستان مبارزه می کند.

در وزن 51 کیلوگرم که 8 کشتی گیر حضور دارند، غلامرضا اسدی با حریفی از قرقیزستان مصاف می دهد و در صورت پیروزی با برنده ژاپن و ازبکستان روبرو می شود.

در وزن 55 کیلوگرم که 10کشتی گیر حضور دارند، ابوالفضل شمسی پور در دور نخست به حریفی از کره جنوبی می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با کشتی گیر مغولستانی مصاف می دهد.

در وزن 60 کیلوگرم که 12کشتی گیر حضور دارند، سجاد پیرایه در دور نخست به مصاف حریفی از بنگلادش می رود و در صورت پیروزی در دور بعد با حریفی از ازبکستان روبرو می شود.

در وزن 92 کیلوگرم که 9 کشتی گیر حضور دارند، عرفان علیزاده به مصاف حریفی از ازبکستان می رود و در صورت پیروزی در دور دوم با حریفی از ترکمنستان روبرو می شود.

در وزن 110 کیلوگرم که 8 کشتی گیر حضور دارند، محمدرضا لطفی به مصاف حریفی از مغولستان می رود و در صورت پیروزی، در دور دوم با برنده مبارزه قرقیزستان و ازبکستان روبرو می شود.

انتهای پیام//

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده