به گزارش گروه ورزشی برنا، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی نسبت به شکست زردپوشان در شهرآورد اصفهان و حاشیه­ های این دیدار واکنش نشان داد.

در یادداشت محسن طاهری آمده است:

در اینکه هوادار همیشه بُرد می­‌خواهد شکی نیست ولی نحوه انتقاد حاصل از باخت شرایط خودش را دارد. بعضی­ ها فقط مخالفند و همیشه دوست دارند انتقاد کنند. مهم نیست تیم چکار می­‌کند! فقط ساز ناکوک می­زنند، حتی زمانی­ که تیم هم می برد از لزوم زدن گل‌­های بیشتر می­‌گویند!

 ما همه انتقادها، گلایه‌ها و نقطه نظرات عزیزان را می­‌شنویم و سعی می­‌کنیم که در راستای ارتقا و تقویت تیم تمام تلاشمان را انجام دهیم. اما در این راه نباید جانب احترام از هر دو طرف برداشته شود. خیلی­‌ها اعتقاد دارند و می­‌گویند که تیم سپاهان خوب بازی می‌­کند ولی ما می­‌گوییم فقط به خوب بازی کردن نیاز نداریم، ما نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. تیر دروازه یا شوت خوب زدن و خلق موقعیت برد به ارمغان نمی آورد. باید تور دروازه حریفان را تکان بدهیم تا سه امتیاز را نصیب خود کنیم . اگر هر هوادار و تماشاچی احساس پیروزی تیم خود را دارد ما نیز دقیقا همین حس را در اندازه­ های بالاتری داریم.

خود ما از بازیکنان و مربیان ورزشی هستیم که در میادین مختلف همواره مورد تشویق و تمجید و انتقاد بوده­ ایم و در خیلی از مسابقات با برد از زمین خارج شده­ ایم ولی ورزش برد و باخت و مساوی دارد پس باید تحمل نتایج خارج از انتظار را نیز داشته باشیم. ولی نباید این حس باخت و مساوی قالب شود. سرمربی باید قدر بازیکنان خود را بداند و در استفاده از آنها بهترین بهره را ببرد و هر بازیکنی که به بازی گرفته می­‌شود باید تمام سعی و تلاشش را برای انجام یک بازی  قوی انجام دهد.

یک نکته را فراموش نکنیم؛ سپاهان یک باشگاه است و برای ارزیابی یک باشگاه باید همه رشته ­های آن را در نظر قرار داد. اگرچه فوتبال ویترین هر باشگاهی است ولی مسئولیت اجتماعی یک باشگاه رسیدگی به کلیه رشته­‌های ورزشی فعال در آن می‌­باشد و این دور از انصاف است که فقط فوتبال بزرگسالان را ملاک ارزیابی یک باشگاه قرار دهیم.

این موضوعات را هم یادآور می­‌شوم که: برای نتیجه گیری باید استراتژی لازم از طریق سرمربی تیم اجرا گردد. جهت تغییرات، نظر کمیته فنی باشگاه خیلی مهم و کارگشا خواهد بود. برای گرفتن بازیکنان جدید نیز طبق نظر سرمربی و تائید کمیته فنی بازیکنانی به خدمت گرفته شدند که مشکلات تیم برطرف گردد ولی در صورت نیاز و درخواست و تائید کمیته فنی نفرات جدید نیز به خدمت گرفته می‌­شوند. قطعاً اولتیماتوم به کادر فنی و بازیکنان داده می‌­شود و کارت زرد پررنگی به همه نشان می‌‌دهیم.