به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علی جباری پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال درباره انتخاب امیر حسین فتحی به عنوان عضو هیات مدیره استقلال به خبرنگار برنا گفت: ابتدا اجازه بدهید از توجه آقای سلطانی فر وزیر ورزش وجوانان به استقلال و ترمیم هیات مدیره باشگاه تشکر کنم.

وی در ادامه با اشاره به توانایی فتحی ابراز امیدواری کرد: روند حل مشکلات استقلال با کامل شدن ترکیب اعضای هیات مدیره سریع تر شود و به قول معروف چرخ استقلال روانتر بچرخد.

رئیس کمیته پیشکسوتان باشگاه استقلال در پایان خاطر نشان کرد: این انتخاب را به فال نیک می گیرمو امیدوارم همدلی و هماهنگی در کادر مدیریتی در سطوح دیگر باشگاه نیز باعث حفظ روند صعود باشگاه و کسب افتخارات در آینده برای تیم باشد.

وی درباره بازی حساس تیم ملی فوتبال ایران با مراکش نیز گفت: خوشبختانه ملی پوشان فوتبال ایران در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و من فکر می کنم اگر بازیکنان تیم ما به مسائل حاشیه ای توجه نکنند ما نه در این بازی بلکه در دو بازی دیگر می توانیم بازیهای خوبی ارائه دهیم،اما درباره مراکش باید بگویم این تیم مقابل هیچ حریفی دست و پا بسته نیست ، اما من فکر می کنم ما بتوانیم از این بازی با امتیاز خارج شویم.