به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دکتر صالحی امیری در دیدار خود با رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی که دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک نیز در آن حضور داشت ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای توسعه ای فدراسیون تیراندازی ایران، دادگر را یکی از مدیران فعال ورزش ایران معرفی کرد و گفت: دادگر همیشه از نگاه حمایتی شما برای من تعریف کرده که ضمن تقدیر و تشکر امیدوارم پشتیبانی فدراسیون جهانی از فدراسیون ایران که استعدادهای فراوانی دارد بیشتر شود.

وی ادامه داد: فدراسیون ما در زمینه شناسایی چهره های مستعد و جوان برنامه ریزی و فعالیت های خوبی را آغاز کرده اما متاسفانه به دلیل عدم تامین تجهیزات مناسب نمی توان برنامه ها را به درستی به نتیجه رساند.درخواست دارم در این زمینه ترتیبی اتخاذ نمایید تا بتوانیم از تجهیزات روز دنیا برای پرورش نسل بعدی تیراندازی استفاده کنیم.

صالحی امیری با اشاره به انتخابات پیش روی فدراسیون جهانی گفت: دکتر دادگر با اعتقاد به عملکرد مناسب شما در طول دوران مدیریتتان آماده است تا هماهنگ‌ با سیستم فعلی به فردی رای دهد که برنامه های شما و اهداف فدراسیون فعلی را پیگیری نماید. انتظار داریم شما نیز از دکتر دادگر و‌ مجموعه اش برای کسب کرسی های آسیایی و‌ جهانی حمایت کنید.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان در پایان ضمن دعوت از رئیس فدراسیون جهانی برای حضور در ایران برای بازدید از امکانات ورزشی کشورمان اظهار داشت: ما برای میزبانی از مسابقات مهم، کلاسهای آموزشی منطقه ای و برپایی اردوهایی که شما در نظر بگیرید اعلام آمادگی می کنیم و متقابلا انتظار داریم شما هم از فدراسیون ما و برنامه های توسعه ای آنان برای گسترش این رشته در منطقه حمایت نمایید.

رئیس فدراسیون جهانی تیراندازی با تقدیر و تشکر بایت برپایی این نشست از توجه دکتر صالحی امیری به رشته تیراندازی تقدیر کرد و گفت: حمایت ما از فدراسیوهای ملی وظیفه است و مطمئنا در کشورهایی که کمیته های ملی المپیک اینطور علاقمند و پیگیر در کنار فدراسیونهایشان باشند نتایج بهتری را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: در زمینه تامین تجهیزات ورزشی در اولین فرصت با کمپانی های بزرگ و‌ مورد تایید مکاتباتی برای بررسی راه های ارسال امکانات مورد نیاز ایران آغاز کرده و‌ شما را نیز در جریان پیگیری ها قرار خواهم‌ داد.

رئیس فدراسیون جهانی درخصوص کسب کرسی های بین المللی اظهار داشت: دادگر فعالیتهای خوبی را آغاز کرده که گزارشهای آنرا برای من ارسال می کند. همین فعالیت ها و حضور در رویدادها و‌مجامع به وی‌کمک خواهد کرد تا بتواند به آرای لازم برای کسب کرسی های ارزشمند دست یابد. من نیز حتما از او و برنامه هایش حمایت می کنم.