به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی درباره برنامه پر کردن اوقات فراغت در ایام تابستان گفت: وزارت ورزش و جوانان سهم مهمی در نشاط اجتماعی و پر کردن اوقات فراغت مردم در شهرها و روستاها دارد.  برنامه ورزش تابستانه معاونت همگانی با سه هزار برنامه در سه ماه، حداقل نه میلیون نفر را در سراسر ایران پوشش می دهد.

وی ادامه داد: ایجاد نشاط ‌و شادابی در برنامه های راهبردی وزارتخانه سهم مهمی دارد و تنها به جمعیت  شهری منوط نمی شود بلکه بخش مهمی از کارهای ما به ورزش در روستاها اختصاص دارد. جام خوشه چین حدود یک میلیون نفر از روستاییان و عشایر کشور را شامل می شود و این جام به سرعت مورد استقبال ورزشکاران زن و مرد در این بخش قرار گرفته است. 

وزیر ورزش و جوانان گفت: در بخش المپیک استعدادهای برتر، دو معاونت قهرمانی و همگانی با حمایت فدراسیون ها و استان‌ها هفتصد هزار نفر دانش اموز ۱۲ تا ۱۵ سال را تحت پوشش برنامه های مفصل بخش استعدادیابی دارند.

سلطانی فر در بخش دیگری از برنامه های تابستان ۹۸ وزارت ورزش و جوانان برای جوانان گفت: سی هزار برنامه توسط معاونت ساماندهی امور جوانان توسط سازمان های مردم نهاد کشور برای حدود یک میلیون جوان طراحی و اجرا شده است و خوشبختانه از این حرکت مردم نهاد هم استقبال خوبی صوت گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: