به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی آرزومندی، سرپرست تیم‌ ملی بسکتبال با ویلچر مردان درباره قهرمانی در تورنمنت چهارجانبه ژاپن در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: سطح مسابقات بالا بود و کشورهای استرالیا، کره جنوبی و ژاپن در این مسابقات حضور داشتند که با بهترین بازیکن‌های خود حاضر شده بودند. خوشبختانه بچه‌های ما خوب بازی کردند و موفق شدند تیم قدرتمند استرالیا را که در سطح جهانی حضور دارد با اختلاف خوبی شکست دهند و به مقام قهرمانی دست پیدا کنند.

او درباره مسابقات پیش رو گفت: آذر ماه مسابقات انتخابی پاراالمپیک را داریم که به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد. این رقابت‌ها برای ما حکم بازی‌های تدارکاتی را داشت و قطعا با این روندی که از تیم می‌بینم از شانس‌های اول برای کسب سهمیه پاراالمپیک هستیم.

سرمربی تیم‌ بسکتبال نوجوانان در پایان درمورد عملکرد تیم‌ملی بزرگسالان در رقابت‌های جام جهانی و شکست مقابل تونس و پورتوریکو اظهار کرد: به دلیل حضورم در ژاپن نتوانستم بازی‌ها را ببینم ولی بچه‌ها نتیجه خوبی نگرفتند و با این شرایط بعید می‌دانم که بتوانیم برای المپیک توکیو در این بخش کسب سهمیه کنیم هرچند که شانس‌مان صفر نیست ولی اما و اگرهای زیادی دارد که احساس می‌کنم خیلی نمی‌توانیم به حضور بسکتبال در المپیک امیدوار باشیم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: