به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، تیم‌های شهر خودرو و پرسپولیس در مشهد به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان گل‌محمدی موفق شدند حریف خود را شکست دهند.

قرار بود نشست خبری پیش از بازی با حضور گابریل کالدرون و یحیی گل محمدی برگزار شود اما بنا بر دلایلی این دو نشست برگزار نشد تا سبب ناراحتی اصحاب رسانه شود. قرار است کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، کالدرون و گل‌محمدی سرمربی فعلی و سابق پرسپولیس را که دیروز شاگردان‌شان رودرروی هم قرار گرفتند را به دلیل حضور نداشتن در نشست خبری پیش از بازی جریمه کند.

zAQ0N839UVMJ

پیش از این نیز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، 7 مربی به نام‌های، فراز کمالوند، مصطفی دنیزلی، آندره استراماچونی، جواد نکونام، ابراهیم صادقی، امیر قلعه‌نویی و دراگان اسکوچیچ را جریمه کرده بود و حالا این 2 مربی نیز به این فهرست اضافه شدند.

البته در نشست‌های خبری پیش از هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر، مربیان دیگری نیز در نشست خبری شرکت نکرده بودند که آن‌ها نیز جریمه خواهند شد.این مربیان برابر بند 5 ماده31 آئین نامه اجرایی مسابقات این مربیان بابت هر جلسه غیبت، مبلغ یک میلیون تومان جریمه مالی می‌شوند و در صورت تکرار غیبت در نشست‌های خبری قبل و بعد از مسابقه جریمه مالی آن‌ها افزایش پیدا می‌کند.