به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قاسم حدادی‌فر، کاپیتان تیم فوتبال ذوب آهن درباره آخرین وضعیت تیم و عدم نتیجه گیری آنها در رقابت‌های لیگ به خبرنگار برنا گفت: بعداز حذف ذوب‌آهن از آسیا ما بسیار تلاش کردیم که برخلاف چند سال گذشته لیگ را خوب شروع کنیم و در بازی اول نیز دو بر صفر جلو بودیم اما متاسفانه عدم تمرکز در بعضی از زمان‌های بازی باعث شد، در چند هفته ابتدایی نتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم. اینکه می‌گویند ما بدشانسی داشته‌ایم را بنده قبول ندارم و آن را به عدم تمرکز تعبیر می‌کنم و در این رابطه من که بزرگتر تیم هستم از همه بیشتر مقصرم و بسیار مهم است که بتوانیم در ادامه راه این ضعف را برطرف کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا خروج برخی بازیکنان مانند حسینی و مظاهری بر روی روند این تیم در نتیجه‌گیری تاثیر داشته یا خیر اظهار داشت: به هرحال رشید مظاهری و محمدرضا حسینی چندسال در تیم زحمت کشیدند و از بازیکنان تاثیرگذار بودند و نمی‌توان این موضوع را انکار کرد که رفتن آنها بی‌تأثیر بود. به هرحال قرارداد چند بازیکن در فصل پیش به پایان رسیده بود و آنها با توجه به پیشنهادات بالایی که به لحاظ مالی داشتند از ذوب‌آهن رفتند و در عین حال با توجه به بودجه‌ای که باشگاه دارد ما نمی‌توانستیم مبالغ بیشتری را برای جذب بازیکن هزینه کنیم. هم‌اکنون ما بازیکنان باکیفیتی داریم و تیم تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و فکر می‌کنم که با گذشت زمان بتوانیم با هماهنگی بسیار بهتری در مسابقات ظاهر شویم.

بازیکن سابق تیم ملی در بخش دیگری از صحبت‌هایش عنوان کرد: اکثر کارشناسان نیز تایید می‌کنند ذوب‌آهن خوب بازی می‌کند اما خوب بازی کردن به تنهایی کافی نیست و ما باید در کنار بازی خوب نتیجه را نیز حفظ کنیم.

کاپیتان ذوب‌آهن خطاب به هواداران این تیم گفت: بنده از حمایت همه هواداران تشکر می‌کنم و از آنها  می‌خواهم صبور باشند. ما بازیکنان بزرگی داریم و به امید خدا با تلاشی که کادر فنی و بازیکنان انجام می‌دهند در آینده نتایج خوبی کسب خواهیم کرد و در برهه کنونی به حمایت آنها نیازمندیم.

بازیکن سابق تیم ملی درباره حضورش در این تیم عنوان کرد: من بعد از جام جهانی برزیل قید تیم ملی را زدم  و فکر می‌کنم ما جوان‌های بسیار خوبی داریم که می‌توانند تیم ملی را به جایگاه بهتری برسانند و برای تیم ملی در بازی‌های پیش‌رو نیز آرزوی موفقیت می‌کنم.

وی درباره بازی پیش‌روی این تیم در لیگ مقابل شهرخودرو عنوان کرد: شهرخودرو یکی از تیم‌های بسیار خوب لیگ است و به لحاظ فنی و روحی روانی آماده این بازی سخت هستیم. امیدوارم بتوانیم با تمرکز لازم یک بازی خوب را انجام دهیم و موفق به کسب سه امتیاز بازی بشویم.

حدادی‌فر درباره حضور این تیم در جام حذفی خاطرنشان کرد: جام حذفی یک میانبر برای تیم‌هایی است که مشکلاتی مانند ما دارند، ما شانس داریم در این رقابت‌ها به قهرمانی برسیم و حتی تیم‌های لیگ یکی نیز در مسابقات جام حذفی شانس دارند. اما این دیدارها به دلیل تک بازی بودن نیز خطرات خاص خود را دارد و ضمن احترام به تیم خوب مس کرمان باید بگویم ما برای برد به زمین می رویم.

این بازیکن گفت: اصغر فروتن از پیشکسوتان و مربیان زحمتکش فوتبال در بستر بیماری است و برای او آرزوی سلامتی دارم انشالله هرچه زودتر او را دوباره در میادین ورزشی ببینیم و از همه مردم می‌خواهم برای سلامتی او دعا کنند.