به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ رحمان محمدی‌راد، سرمربی تیم والیبال سپاهان، درباره کسب دومین پیروزی در لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: لیگ امسال یک تفاوت عمده با سال گذشته دارد و آن هم آمادگی بالای تیم هاست. اگر نتایج بازی را دنبال دنیال کنید می‌بینید که اکثر بازی‌ها تا ست پنجم کشیده می‌شود این به خوبی نشان می‌دهد که همه تیم‌ها آمادگی خوبی دارند و به هیچ عنوان حاضر نیستند امیتاز بازی را از دست بدهند.

او اضافه کرد: خوشبختانه سپاهان هم در شروع خوب بوده و در هر دو دیدار نتایج خوبی را کسب کردیم. بازی بعدی ما با گنبد است که بازی دشواری خواهد بود چراکه گنبد هم در هر دیدار برنده بازی بوده ولی امیدوارم در این دیدار هم به سومین پیروزی مان دست یابیم.

محمدی‌راد در مورد محرومیت سپاهان از حضور تماشاگران در دیدارهای خانگی تا اطلاع ثانویه طبق اعلام رای سازمان لیگ اظهار کرد: سال گذشته در دیدار شهرداری ورامین با پیام همه نوع توهینی به ما شد ولی بعد گذشت یک سال تازه کمیته انضباطی رای داده جالبه که ما عصر بازی کردیم و سازمان لیگ فردا بازی رای صادر کرده واقعا جالب است سازمان لیگ برای خودش بریده و دوخته است! ما که در این بازی چیزی از تماشاگران نشنیدیم شاید ناظران بازی شنیدند! قطعا این موضوع را از طریق باشگاه پیگیری خواهیم کرد.

سرمربی سپاهان در پایان با اشاره به حمایت‌های باشگاه از تیم والیبال سپاهان توضیح داد: این تیم امسال وارد لیگ شده است و با توجه به سیاست‌گذاری که شده دوست داریم قهرمان شویم ولی کسب عنوان قهرمانی برای امسال انتظار زود هنگامی است. باشگاه سپاهان با هدف مشخصی تیمداری در والیبال را پذیرفته و قدم در لیگ برتر گذاشته ماهم تلاش می‌کنیم در کنار حمایت‌های باشگاه روند خوبی را طی کنیم.