به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فریده شجاعی، نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال، درباره حضور بانوان در سالن برای تماشای بازی مهرام و شیمیدر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: بله خوشبختانه این اتفاق رخ داد چراکه بازی جذابی را داشتیم البته صبح هم لیگ بانوان را داشتیم خوشحالم که استقبال خوبی از مسابقات شد و بازی خوبی را تماشا کردیم.

او درباره 14 تیمی شدن لیگ امسال نیز گفت: امسال به بسکتبال توجه ویژه ای داریم، در همین راستا و برای توسعه این رشته لیگ را با افزایش تیم‌ها استارت زدیم که قطعا از نظر کیفی نیز روی کیفیت مسابقات و در مجموع لیگ تاثیرگذار خواهد بود.

شجاعی در پاسخ به این سوال که آیا برای بانوان هم برنامه‌ای درخصوص افزایش تیم‌ها دارید یا خیر؟ گفت: بله قطعا اینطور خواهد بود. حداقل در طول چند سال گذشته خیلی تلاش کردیم تیم‌های صاحب نامی چون استقلال و پرسپولیس در حوزه تیم‌داری کنند اما فعلا میسر نشده ولی بدون شک برای سال‌های پیش رو این سیاست را در بخش بانوان هم دنبال خواهیم کرد. 

وی افزود: لیگ بانوان امسال 12 تیمی است و تیم‌های خوبی هم حضور دارند. در کل خوشبختانه بخش بانوان هم در این فرصت کوتاه روند رشدی خوبی داشته همین چند روز پیش بسکتبال سه نفره دانشجویان ما مقام سومی جهان را کسب کرد. قطعا برای پیشرفت این بخش دنبال اسپانسر هستیم تا به امید خدا شاهد درخشش بیشتری در این بخش باشیم.