به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال امروز با برگزاری هفت دیدار وارد هفته نهم خود خواهد شد که در حساس‌ترین این بازی‌ها دو تیم مدعی مهرام و شهرداری گرگان در تالار بسکتبال آزادی مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. شهرداری گرگان تا به امروز با انجام هفت بازی و کسب 14 امتیاز بعد از پتروشیمی بندر امام در رده دوم جدول رده بندی قرار دارد. شاگردان مصطفی هاشمی نیز که هفته گذشته موفق به شکست صدرنشین لیگ در بند امام شدند این هفته با تمام قوا در خانه به دنبال برد خواهند بود. اما نکته جالب این دیدار که اهمیت آن را دو چندان می‌کند تقابل دیدنی دو مربی مطرح و همیشه مدعی در لیگ ایران است.

در دیگر بازی مهم این هفته صدرنشین لیگ در کرمان به مصاف مس خواهد رفت. از آنجایی که شاگردان فرزاد کوهیان در پتروشیمی هفته گذشته در یک بازی خانگی نتیجه را به مهرام واگذار کردند امروز کار دشواری را در کرمان پیش رو دارند.

اما در دومین بازی که به میزبانی تالار بسکتبال آزادی برگزار خواهد شد دو تیم اکسون و نیروی زمینی دربی پایتخت را برگزار خواهند کرد، شاگردان محمدرضا اسلامی در قم از نماینده مشهد میزبانی خواهد کرد، توفارقان آذر شهر نیز در خانه به مصاف نفت آبادان خواهد رفت و در اصفهان نیز دو تیم ذوب آهن و رعد پدافند مقابل ههم صف آرایی خواهند کرد.

برنامه هفته نهم لیگ برتر بسکتبال و جدول رده بندی پیش از برگزاری این دیدارها به این شرح است:

* توفارقان آذرشهر - نفت آبادان

* ذوب آهن اصفهان - رعد پدافند هوایی شهرکرد

* مس کرمان - پتروشیمی بندرامام

* شیمیدر قم - آویژه صنعت مشهد

* مهرام تهران - شهرداری گرگان

* اکسون تهران - نیروی زمینی

* شورا و شهرداری قزوین - شهرداری بندرعباس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: