به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، احسان روزبهانی، عضو تیم‌ملی بوکس ایران درباره برتری ملی‌پوشان مقابل ترکیه به خبرنگار برنا گفت: تیم‌ملی ترکیه حدود ۱۲ روز است که در ایران است و باهم اردوی مشترک داشتیم و در پایان این اردو هم یک مسابقه درون اردویی برگزار کردیم.

او اضافه کرد: خوشبختانه تیم ترکیه با نفرات فیکس خود به ایران آمد. ترکیه تیم خیلی خوبی دارد و از الان برای هدایت تیم‌شان از مربیان کوبایی استفاده می‌کنند با این روند قطعا در آینده می‌توانند رقیب جدی برای همه کشورها باشند.

روزبهانی در خصوص استقبال تماشاگران از این مسابقات نیز گفت: با اینکه وسط هفته است ولی تماشاگر در سالن حضور دارد و این برای ما مایه دلگرمی است. از طرفی فدراسیون تلاش کرد این مسابقات از طریق تلویزیون پخش شود که بی شک باعث رشد بوکس خواهد شد. اما امروز جای دو عزیز در این سالن خالی بود و خیلی علاقه داشتم اکبری احدی و ناطق نوری هم امروز اینجا بودند.

عضو تیم‌ملی درباره شانس کسب سهمیه المپیک نیز توضیح داد: حدود دو ماه برای این مسابقات فرصت داریم و این تنها اردو و تمرین جدی ما بود که جا دارد از کادرفنی برای تدارک آن تشکر کنم. به هر جهت کار خیلی سختی در پیش داریم امیدوارم بتوانیم کسب سهمیه کنیم.

روزبهانی در پایان در خصوص تعطیلی لیگ اظهار کرد: متاسفانه سالهاست که جای لیگ در بوکس ایران خالی است. خلایی که واقعا دلچسب نیست. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: