به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون قایقرانی ایران طی گفتگو با خبرگار برنا درخصوص انتصاب مهدی علینژاد به عنوان معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بیان کرد: علینژاد یکی از مدیران موفق وزارت ورزش و در بحث ورزش حرفه‌ای خصوصا رشته پرمدال ووشو است و شاهکار سال 98 را خلق کردند چون نفراتی که به مسابقات جهانی اعزام شده بودند همه توانستند با دست پر و مدال طلا به کشور بازگردند. علینژاد نشان داده است که با برنامه طولانی مدت ووشو کشور ما توانست با قدرت چینی‌ها را شکست دهد و این موضوع از مدیریت کلان او نشات می‌گیرد.

وی افزود: سالیان سال است که علینژاد تصدی پست ریاست فدراسیون ووشو را به دست گرفته، تحصیلات عالی دارد و فرد توانمندی است. امیدوارم که با توانایی که علینژاد در سیستم مدیریت دارد، بتواند جای خالی داورزنی را پر کند و به خالی بودن این پست پایان دهد. باید گفت وزیر ورزش و جوانان یکی از بهترین گزینه‌ها را برای این پست مهم انتخاب کرده است.

سهرابیان در پایان گفت: امیدوارم حضور علینژاد بتواند کمک کند به بهبود مشکلاتی که ما در بحث ورزش حرفه‌ای داریم و یاری‌دهنده تیم‌های اعزامی به مسابقات کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو باشد. انشاالله وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک در این دوران حساس دست به دست هم دهند تا این دورانی که مشکلات مالی فراوانی در آن وجود دارد را پشت سر بگذاریم و حضور موفقی در المپیک داشته باشیم. جا دارد انتصاب مهدی علینژاد را در این سمت مهم و موثر به او و ورزش کشور تبریک بگویم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: