به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، تیم‌ملی والیبال کشورمان در مرحله نیمه نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 مقابل کره جنوبی با نتیجه 3-2  به برتری رسید.

فرهاد ظریف، لیبروی سابق تیم‌ملی والیبال، درباره عملکرد تیم ایران در این دیدار به خبرنگار برنا گفت: طبیعتا مسابقات گزینشی المپیک به دلیل اهمیت بالایی که دارد از نظر فنی هم در سطح بالایی برگزار می‌شود. بنابراین روز گذشته هم شاهد یک دیدار حساس و با کیفیت از ملی‌پوشان کشورمان بودیم که با توجه به استرسی هم که بازیکنان داشتند موفق شدیم از سد این تیم عبور کنیم.

او در مورد دیدار فینال نیز توضیح داد: قطعا تیم ایران نگران صعود نیست چون که بدون تردید ما به راحتی می‌توانیم جواز حضور در المپیک را کسب کنیم حالا چه تیم مقابلمان در فینال گزینشی، کشور چین باشد چه کشور قطر.

ظریف در پایان افزود: از همین الان باید به فکر المپیک باشیم و با یک برنامه ریزی درست به دنبال کسب نتایج خوب در این میدان بزرگ باشیم. بی شک تا المپیک هم بازیکن‌های مصدوم ما به تیم اضافه می‌شوند و در این خصوص جای نگرانی نیست. البته که در نبود این بازیکنان هم تیم عملکرد ضعیفی از خود در این مسابقات نشان نداد.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: