به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا اکبرپور، پیشکسوت باشگاه استقلال، پیرامون آخرین وضعیت این تیم به خبرنگار برنا گفت: استقلال یک نیم فصل خوب را داشت. نمی‌خواهم به اتفاقات گذشته برگردم. اما همه باید قبول کنیم تیم بزرگی مانند استقلال نمی‌تواند منتظر سرمربی بماند و معتقدم مجیدی انتخاب شجاعانه‌ای انجام داد.

وی با اشاره به حضورش در جلسه معارفه مجیدی تصریح کرد: فرهاد از بدنه باشگاه است. او دلسوز استقلال است و می‌تواند تیم را به موفقیت برساند. هواداران باید بدانند این همان تیم قبلی است که فرهاد مجیدی به آن اضافه شده و استقلال با او می‌تواند موفق شود. همه می‌دانیم او بازیکن بسیار باهوشی بود و می‌تواند به یکی از مربیان موفق باشگاه استقلال تبدیل شود. بنده بر حسب وظیفه در مراسم شرکت کردم، در شرایط کنونی تیم نیاز به حمایت همه جانبه دارد و من از تک‌تک هواداران می‌خواهم در مسابقات آینده بویژه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا که استقلال باید در مرحله حذفی حضور پیدا کند با حضور خود به بازیکنان و کادر فنی جدید دلگرمی بدهند.

مهاجم اسبق استقلال اظهار داشت: بسیار مهم است که تیم در بازی‌های ابتدایی نیم فصل با قدرت کار خود را شروع کند. این تیم بازیکنان خوبی دارد و در صورت یک شروع مقتدرانه در نیم فصل دوم می‌تواند روند خوب خود را ادامه دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: