به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ احد آزادیخواه نماینده ملایر در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی پیرامون اقدام سیاسی و غیر ورزشی کنفدراسیون فوتبال آسیا به خبرنگار برنا گفت: در این موضوع شکی نیست که اقدام کنفدراسیون فوتبال آسیا غیر فوتبالی و سیاسی بوده است.

عضو فراکسیون ورزش افزود: بهانه‌های واهی نشان دهنده غیر کارشناسی بودن و غیر ورزشی بودن این تصمیم را نشان می دهد. آسمان کشور و فرودگاه‌های ما امنیت کامل دارند و ایران امن ترین کشور منطقه است. ما زیر ساخت های لازم را برای برگزاری این رقابت ها و مسابقات بزرگتر از آن نیز داریم. همچنین توان برگزاری مسابقات بسیار بزرگتر از این رقابت‌ها را نیز داریم.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در ادامه عنوان کرد: بعد از این تصمیم، وزیر ورزش و جوانان با حضور در فراکسیون ورزش توضیحات کاملی را پیرامون این موضوع  ارائه کردند و در ادامه نیز مجلس در چارچوب دفاع از حقوق هواداران ایرانی بیانیه ای را منتشر کرد. به هرحال ما در کمیسیون فرهنگی از تصمیم باشگاه ها مبنی بر حفظ حق مسلم میزبانی حمایت می کند و امیدوارم کنفدراسیون فوتبال آسیا دوباره در تصمیم خود بازنگری کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: