به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ قاسم حدادی‌فر کاپیتان تیم فوتبال ذوب‌آهن پیرامون آخرین وضعیت این تیم و حضور سرمربی جدید به خبرنگار برنا گفت: پس از پایان نیم فصل ما حدو یک هفته استراحت کردیم. در حال حاضر نیز سه هفته است تمرینات خود را پیگیری می‌کنیم. در دو هفته نخست صلصالی تیم را تمرین می‌دادند و یک هفته است رادولوویچ سرمربی جدید کار را در دست گرفته است و تیم در شرایط مناسبی به سر می‌برد.

وی در ادامه پیرامون خروجی‌های این تیم نیز عنوان کرد: نمی‌توان کتمان کرد بازیکنان خوبی از تیم رفته‌اند. جا دارد ضمن تشکر از زحمات آنها و البته کادر فنی قبلی برای همه دوستان در ادامه کار آرزوی موفقیت کنم. ما بازیکنانی را نیز جذب کردیم که آنها در حال هماهنگ شدن با تیم هستند.

هافبک خلاق ذوب‌آهن در بخش دیگری از صحبت‌هایش اظهار داشت: ما در چند سال گذشته همواره در نیم فصل دوم نتایج بهتری نسبت به نیم فصل اول کسب کرده‌ایم و امیدواریم طبق سنوات قبل بتوانیم این کار را در نیم فصل دوم انجام دهیم. از همه تماشاگران باز هم به دلیل نتایج نیم فصل اول عذرخواهی می‌کنم و تمام تلاشمان را برای خوشحالی آنها انجام خواهیم داد.

کاپیتان ذوب‌آهن که سابقه حضور در تیم ملی را نیز دارد، پیرامون تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در سلب میزبانی از باشگاه‌های ایرانی و مواضع نمایندگان کشورمان تصریح کرد: متاسفم ابتدا برای خودمان که کشورهایی که امنیت خودشان را مدیون ما هستند و برای امنیت خود هنوز هم به حمایت ما نیاز دارند، ایران را ناامن می‌دانند!. به هر حال این تصمیم afc غیرورزشی است و اگر ما می‌خواهیم برای تیم ملی کشورمان از این تصمیمات اتخاذ نشود باید مقابل این تصمیم ایستادگی کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: