به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علی علیزاده، پیشکسوت باشگاه استقلال، پیرامون آخرین وضعیت آبی‌پوشان و بازی حساس مقابل الاهلی عربستان به خبرنگار برنا گفت: باشگاه های سعودی پول‌های هنگفتی را برای خرید بازیکنان خارجی و گرفتن نتیجه در مسابقات آسیایی هزینه کرده‌اند و فصل گذشته نیز تیم اول این کشور به مقام قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست یافت.

وی در ادامه افزود: در عین حال استقلال نیز مشکلات خاصی دارد که مهم‌ترین آن‌ها مصدومان تیم هستند. خوشحالم که ارسلان مطهری در تیم جا افتاده و هماهنگی مطلوبی را با سایر بازیکنان استقلال به دست آورده و او نشان داده برای گلزنی به استقلال آمده و سایر بازیکنان تیم نیز در فاز هجومی در آمادگی بسیار خوبی به سر می‌بردند. استقلال تیمی شناخته شده‌ای در آسیاست و من مطمئنم اگر تیم و بازیکنان بتوانند از موجودی خود در این دیدار هوشمندانه استفاده کنند، می‌توانند در این بازی حساس موفق باشند.

مهاجم اسبق استقلال تصریح کرد: شکی در این موضوع نیست که بازی با تیم‌های عربستانی با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده از قبل سخت‌تر شده اما در نهایت ما داشته‌های ارزشمندی داریم که باید از آنها به خوبی استفاده کنیم و مهم است که بازیکنان به لحاظ روانی آماده بازی باشند و با تمرکز بالا وارد مستطیل سبز شوند تا ان‌شاءالله بتوانند مقابل حریف خود به برتری دست پیدا کنند و دل هواداران را شاد کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: