به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ طالب نعمت‌پور؛ پیشکسوت کشتی فرنگی درخصوص عملکرد تیم ملی فرنگی در رقابت‌های قهرمانی آسیا هند در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: مدال پویا ناصرپور نویدبخش خوبی بود، چون توانستیم در اوزان پایین که کار سخت و دشواری است، مدال آسیا را به دست بیاوریم. بیشتر نفرات ما نفرات جوانی هستند شاید یک سری از آن‌ها برای بار اول در مسابقات آسیایی حضور پیدا کردند ولی برای 5 وزن اول کارنامه قابل قبولی به دست آوردند. تیم کشتی کشورمان قهرمان مسابقات آسیایی شد و نتایج مطلوب و خوبی کسب کردند. 

وی افزود: در وزن 97 کیلو هادی ساروی به نشان طلا دست پیدا کرد و همچنین مهدی ابراهیمی با مدال طلا به کشور بازمی‌گردد. یکی از اوزانی که به فینال رفت امین کاویانی‌نژاد بود، او جوان توانمندی و باانگیزه است که موفق به کسب مدال طلا شد. در کل شاهد کشتی‌های خوبی از بچه‌ها در مسابقات فینال بودیم.

نعمت‌پور گفت: تیم کشتی فرنگی الان خوب، جوان و یکپارچه است و ورزشکاران وضعیت مطلوبی دارند. در نهایت تعدادی از سرمایه‌های کشتی ما در مسابقات آسیایی حضور دارند و تعدادی دیگر از بچه‌ها در اردوهای تیم ملی هستند. در مجموع می‌توانیم خوش بین باشیم به این جوانان که کسب سهمیه کنند و در المپیک افتخارآفرین باشند.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: