به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ صابونچی، دبیر فدراسیون قایقرانی کشورمان درخصوص وضعیت تیم‌های ملی ایران جهت حضور در مسابقات انتخابی المپیک در گفتگو با خبرنگار برنا بیان کرد: در حال حاضر بیشترین شانس برای کسب سهمیه را در دو رشته آبهای آرام و روئینگ داریم، طی ماه گذشته تیم ملی آبهای آرام آقایان در قشم و خانم‌ها در بندر امام حسن (ع) تمرینات خود را پیگیری می‌کردند و اردوهای تیم ملی روئینگ نیز در تهران برگزار می‌شد. از اول اسفند ماه هم به دلیل این که مسابقات نزدیک است، همه اردوهای ملی به تهران منتقل شده و تا روز اعزام پاروزنان تمرینات خود را در پایتخت دنبال می‌کنند.

وی افزود: ورزشکاران تمام تلاش خود را می‌کنند و از نظر آمادگی، شرایط خوبی دارند. امیدواریم در هر دو رشته آبهای آرام و روئینگ بتوانیم سهمیه‌های خوبی برای کشورمان به دست بیاوریم.

صابونچی اظهار داشت: البته امیدهایی هم در دو رشته بادبانی و اسلالوم داریم، در رشته بادبانی احمد احمدی که در حال حاضر تمرینات خود را در کشور اسپانیا دنبال می‌کند و رکسانا رازقیان را هم در رشته اسلالوم داریم که به جهت پیگیری تمرینات خود به فرانسه اعزام شده است. 

دبیر فدراسیون قایقرانی در پایان گفت: در این مدت دائما با مربی احمدی در ارتباط بودیم و شرایط مطلوبی دارد، چون این رشته امتیازی است، برای کسب سهمیه امید داریم. در این دو رشته تا به حال کسب سهمیه نکردیم و حتی مدالی در بازی‌های آسیا نداشتیم اما ناامید نیستیم چون این دو ورزشکار ما در یک سال گذشته تلاش زیادی کردند و اردوهای مختلفی را با حمایت اسپانسرها و فدراسیون برگزار کردند. امیدواریم بتوانیم برای اولین بار در این دو رشته کسب سهمیه داشته باشیم.

خبرنگار: پرفام ذاکرانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: