به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا نیکبخت واحدی درباره آخرین وضعیت استقلال و بازی این هفته این تیم مقابل سایپا به خبرنگار برنا گفت: متاسفم برای افرادی که چشم‌شان را به روی واقعیت می‌بندند و فقط از استقلال انتقاد می‌کنند. آنها متوجه مشکلات فرهاد مجیدی و مصدومان استقلال نیستند.

وی افزود: استقلال مصدومان زیادی دارد و فرهاد نمی‌تواند خودش به زمین برود و برای تیم بازی کند. تیم نیاز به آرامش دارد و بازیکنان باید در ادامه راه با تمرکز جلو بروند تا کسب سهمیه خود را در لیگ قطعی کنند. استقلال در جام حذفی نیز می‌تواند موفق باشد.

هافبک سابق تیم ملی در ادامه با اشاره به حضور علی فتح‌الله‌زاده در راس باشگاه استقلال اظهار داشت: انتخاب فتح‌الله‌زاده بهترین اتفاق برای استقلال بود. او مدیر فوتبالی است که سابقه خوبی دارد و از همه مهم تر هواداران او را قبول دارند و این نکته بسیار مهمی است.

نیکبخت واحدی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال به آرامش نیاز دارد و من امیدوارم کادر مدیریتی بتواند آرامش را به تیم تزریق کند. نقش هواداران نیز اهمیت دارد و بازیکنان باید با تمرکز به بازی سایپا بروند و آرزو می کنم استقلال با برد مقابل سایپا بتواند به روند صعودی خود بازگردد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: