به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ حمید بی‌غم، کارشناس فوتسال، درباره بلاتکلیف ماندن وضعیت فوتسال برای ادامه بازی‌های لیگ و لیگ فصل آینده در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: قبل از هر چیز باید بگویم که از فدراسیون خواهش می‌کنم برای کمیته فوتسال یک رئیس انتخاب کند چون تا زمانی که  لیگ یک کمیته داشته باشد، تیم‌ملی یک کمیته و سایر بخش‌ها هم به این شکل و یک رئیسی هم نباشد که هماهنگی ایجاد کند بین این بخش‌ها با این تفاوت نظرها مواجه خواهیم شد.

وی افزود: فوتسال در سال ۹۸ روزهای خوبی را سپری نکرد ولی سال پیش‌رو کاملا متفاوت است ما در بخش تیم‌ملی سه رویداد مهم مانند جام‌جهانی، قهرمانی آسیا و جام باشگاه‌های آسیا را در پیش دارد پس برنامه‌ریزی باید طوری باشد که هم تیم‌ملی ضربه نبیند و هم تیم‌ها متضرر نشوند. من سال‌هاست می‌گویم پلی‌آف به درد فوتسال ایران نمی‌خورد چرا که نه زیرساخت‌ها را داریم و نه به خوبی می‌توانیم برنامه‌ریزی کنیم پس بهتر است این بخش را در فوتسال ایران حذف کنیم.

او در پایان در مورد اظهارات حسین شمس برای برگزاری تیم‌ملی "ب" این شرایط گفت: شمس مسئول کمیته فنی است پس احتمالا همه شرایط را سنجیده است که چنین بحثی را مطرح کرده است. علاوه بر این شمس پیشکسوت این رشته و من بشخصه به نظراتشان احترام قائل هستم.

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: