به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدرضا پورابراهیمی در شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان افزود: منابع ارزی کشور ۸۰ میلیون دلار در سال بوده که همواره میزان مصرف ارزی یک دوم مصارف ارزی بوده است.

او ادامه داد: رفع مشکلات ارزی کشور در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه مجلس یازدهم رفع مشکلات اقتصادی را در دستور کار دارد گفت: رفع مشکلات ارزی کشور در دستور  کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: تاکنون جلسات متوالی با وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و کشاورزی و وزارت امورخارجه برگزار شده است.

با بیان اینکه دولت باید با تمام توان پای کار بیاید افزود: انتظار داریم در شرایط جنگ اقتصادی دشمن، دولت تمام تلاش خود را به کار بگیرد و اگر فرمانده اقتصادی کشور در جنگ به فکر مذاکره باشد نمی‌توانیم خوب عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه اعتقاد داریم جمهوری اسلامی ایران با عزم محکم و رویکرد اقتصاد مقاومتی، دشمن را در جنگ اقتصادی شکست خواهد داد گفت: بر کسی پوشیده نیست که دشمن به ما رحم نخواهد کرد و مذاکره جواب نمی‌دهد.

نماینده مردم شهرستان‌های کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتقادات جدی در حوزه سرمایه‌گذاری استان کرمان وجود دارد که باید آنها را پیگیری کنیم افزود: قرار است به استان‌ها اختیارات ویژه داده شود تا در مباحث اقتصادی بهتر کار شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: