به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ عرفان امیرخسروی، در این خصوص اظهار داشت: با ابلاغ کمیته داوران فدراسیون فوتبال، قضاوت دیدار دو تیم فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز از هفته بیست و دوم لیگ برتر به سیدرضا مهدی داور کرمانی سپرده شد.

او با اعلام اینکه دیدار این دو تیم روز دوشنبه ۹ تیرماه از ساعت ۲۱ در ورزشگاه شهدای فولاد برگزار خواهد شد، افزود: همچنین با ابلاغ این کمیته، امیررضا آشور ماهانی دیگر نماینده استان کرمان به عنوان کمک داور اول و حمید سبحانی به عنوان کمک داور دوم وی را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

امیرخسروی تصریح کرد: احمد محمدی به عنوان داور چهارم و حسن کامرانی فر به عنوان ناظر داوری در این بازی حضور خواهند داشت.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان بیان داشت: احد سلطانی کمک‌داور شایسته کرمانی هم در کوبل داوری بازی شهرخودرو مشهد و ذوب‌آهن اصفهان حضور دارد.

او گفت: این بازی از هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال کشور در شهر مشهد برگزار می‌شود.

امیرخسروی افزود: در این دیدار رضا کرمانشاهی داور وسط، حسین انتظاری کمک‌داور، احد سلطانی کمک‌داور و علی بای داور چهارم این رقابت خواهد بود و ناظر داوری هم علیرضا یزدانی است.

او تصریح کرد: این بازی روز یکشنبه، ۸ تیر ماه ساعت ۲۰:۳۰ در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد برگزار خواهد شد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه اسامی داوران دیدار سپاهان و گل گهر سیرجان مشخص شده است، بیان داشت: امیر عرب براقی به عنوان داور اول (وسط)، رحیم حاجیلو داور دوم، محسن بابایی داور سوم، روح شریفی داور چهارم و حسین شکور به عنوان ناظر داوری در این دیدار حضور دارند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: