به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ متن بیانیه به شرح ذیل می باشد:

به نام خدا

با عنایت خداوند متعال، بلافاصله پس از مسجل شدن حضور تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در لیگ برتر فصل بیستم، این باشگاه به دنبال انتخاب، تایید و به کارگیری افراد مجرب و حرفه‌ای است تا تیم فوتبال خود را برای حضور در لیگ برتر فصل آینده به بهترین شکل ممکن مدیریت نموده و ترکیب نهایی آن را مشخص کند. اما در این بین برخی خبرنگاران و اصحاب رسانه شایعه هایی را مبنی بر خرید برخی بازیکنان و به کارگیری برخی مربیان در تیم فوتبال گل‌گهر منتشر نموده اند که ناشی از حدس و گمان و گاه زاییده ذهن آنان می‌باشد. حتی پا را فراتر نهاده و صحبت از پیشنهاد مبالغ کلان به برخی مربیان و بازیکنان می کنند.

باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان ضمن احترام به تمامی خبرنگاران و فعالان حوزه رسانه اعلام می دارد هرگونه مذاکره و توافق با مربیان و بازیکنان در فصل نقل و انتقالات صرفاً از طریق درگاه های اطلاع رسانی رسمی باشگاه منتشر می‌گردد و این باشگاه هیچ یک از اخبار منتشره در خصوص نقل و انتقالات را که از سایر درگاه های رسانه ای در دسترس شهروندان قرار گرفته است تائید نمی کند.

لذا به اطلاع کلیه شهروندان، هواداران و علاقمندان به حوزه فوتبال می‌رساند اخبار موثق و قطعی نقل و انتقالات و تغییراتی که در ساختار تیم فوتبال گل‌گهر ایجاد می‌شود را تنها از طریق مراجع رسمی اطلاع رسانی این باشگاه دنبال نمایید و اجازه ندهید اخبار ناموثق و نادرست، با ایجاد حواشی؛ به روند طبیعی نقل و انتقالات باشگاه ضربه بزند و افکار مخاطبان را مخدوش نماید.

در پایان به اطلاع می رساند، باشگاه گل گهر این حق را برای خود قائل است چنانچه خبرنگار یا رسانه ای با اصرار بر انتشار اخبار ناموثق و کذب بخواهد خاطر مخاطبان و هواداران این باشگاه را مکدر نماید ، از راه های قانونی برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی گل گهر سیرجان

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: