به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علی زینی‌وند در آیین آغاز توزیع کمک های مومنانه مشترک ارتش و کمیته امداد نیروهای نظامی را از جنس مردم دانست و عنوان کرد: هویت انقلاب اسلامی هم مردم‌یاری است.

وی افزود: نیروهای نظامی ما با حفظ اقتدار و هویت نظامی خود به صورت حرفه‌ای، مسئولیت‌های اجتماعی، حفظ روحیه مردمداری و یادآوری اصل انقلاب را در مردم یاری فراموش نکردند.

استاندار کرمان گفت: نیروهای نظامی در راستای اقدامات شایسته و ارزشمند کمک‌های مومنانه وارد شده‌اند و در امروز نیز شاهد توزیع ۲۲ هزار بسته نوشت افزاری و ۲۵۰۰ بسته لوازم خانگی به ارزش ۱۳ میلیارد تومان هستیم.

وی ابراز داشت: نیروهای نظامی ما در وقایع اجتماعی و طبیعی کنار مردم هستند و ما هم در کنار آنها هستیم و امیدواریم این روند برای همیشه و همچنان در نظام جمهروی اسلامی ادامه داشته باشد.

در دهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه مشترک ارتش و کمیته امداد، 22 هزار بسته فرهنگی و 2500 قلم لوازم خانگی در مناطق محورم استان کرمان توزیع می‌گردد.

دهمین مرحله توزیع کمک‌های مومنانه مشترک ارتش و کمیته امداد، 29 آذر ماه و در آستانه ولادت حضرت زینب (س) با حضور استاندار کرمان، فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آغاز و ۲۲ هزار بسته فرهنگی (لوازم التحریر و کیف مدارس) و ۲۵۰۰ قلم لوازم خانگی به ارزش ۱۳ میلیارد تومان در مناطق محروم استان کرمان توزیع خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: