به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی در نشست مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمان با وی به مناسبت هفته سوادآموزی از فعالیت و برنامه های آموزش و پرورش استان در شرایط سخت اقتصادی و کرونایی تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان این که سوادآموزی و آموزش سواد جز صدقات جاریه است، خاطر نشان کرد: هر کاری چه مثبت و چه منفی بازتابی دارد که ما متوجه آن نیستیم اما آثار آن تا صد سال آینده ماندگار خواهد بود، همان طور که ثواب و پاداش سواد آموزی تا سال های متمادی به افراد سواد آموز می رسد.

علیدادی سلیمانی با بیان این که سواد آموزی به افراد بی سواد زمینه سازایجاد دنیایی جدید برای فرد بی سواد است، گفت: معلمان در جایگاهی هستند که هر روز چشم های بینایی را در سطوح مختلف به دانش آموزی و سواد آموزی هدیه می کنید که این هدیه ها اجر و پاداشی بسیار ارزشمند دارد.

وی با اشاره به این که (( معلمی شغل انبیاست)) گفت: حضرت امام(ره) عالمانه به این موضوع پرداخته اند چرا که معلمان همانند پیامبران حیات می بخشند و انسان ها را از گمراهی نجات می دهند.

وی از همدلی و تعامل ایجاد شده در حوزه سواد آموزی استان تقدیر و تشکر کرد و افزود: همت و پیگیری مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در شرایط فعلی الگوی مدیریت جهادی برای فرهنگیان و مسئولان است.

بر پایه این گزارش: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به همراه اعضای شورای معاونان و کارکنان حوزه سواد آموزی به مناسبت هفته سوادآموزی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفتگو کرد

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: