به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ میثم پاریزی، در سومین جلسه برنامه ریزی سالگرد سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: علاوه بر جمع بندی مصوبات جلسه برنامه ریزی سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، اقدام ارزشمندی که طرح آن از سوی این اداره کل به وزارت ورزش داده شد و از سوی این وزارت ضمن ابلاغ به کلیه فدراسیون‌ها و ادارات ورزش و جوانان استان‌های سراسر کشور عملیاتی شد، برگزاری مسابقات و لیگ‌های ورزشی از هشتم تا هجدهم دی ماه به نام سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی است.

او افزود: اقدامات زیادی به مناسبت سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در حوزه ورزش و جوانان استان کرمان، شهرستان‌ها، هیئت‌های ورزشی و سمن‌های جوانان برگزار می‌شود که به دلیل عشق و ارادت است که به شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی دارند.

پاریزی تصریح کرد: هم اکنون مسابقات لیگ برتر و لیگ دسته اول کشور با توجه به پوشش رسانه‌ای که انجام می‌شود، با محوریت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا خصوصاً شهید سردار سلیمانی انجام می‌شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: ما وظیفه داریم، با مجموعه بسیج ورزشکاران مکمل هم باشیم و با توجه به وظایف مشترکی که بین این دو حوزه است، می‌توانیم هماهنگی و هم افزایی مناسب را ایجاد کنیم و بدین ترتیب از موازی کاری که ممکن است پیش بیاید، جلوگیری شود.

او در بخش دیگری از سخنانش به بیان فضائل اخلاقی حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد و افزود: امروز با توجه به وجود مرقد مطهر سردار سرافراز شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان، نگاه کشور به استان کرمان فرق کرده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: