به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ کتاب «شاید پیش از اذان صبح» اثری در وصف سردار دل‌ها، حاج‌قاسم سلیمانی به قلم شیوا و توانای نویسنده «آن بیست و سه نفر» و «اردوگاه اطفال» و شامل خاطرات و دل‌نوشته‌هایی برای آن شهید عزیز است.

یوسف‌زاده در ابتدای کتاب با عرض ارادت به فرمانده‌اش در زمان دفاع مقدس این‌گونه نوشته‌است: «سال‌هایی که می‌جنگید، دعای خیر و نگاه ترسانم دنبالش بود که جانش از بلا دور باشد. خودش اما، نگاهش جایی دیگر بود و سرانجام خداوند او را که می‌جنگید، بر ما که نشسته بودیم با پاداش شهادت برتری داد».

«من قاسم سلیمانی‌ام» مجموعه‌ی پنج نمایش‌نامه کوتاه به قلم مرتضی شاه‌کرم با موضوع سردار دل‌ها است. این اثر شامل پنج نمایش‌نامه «مهندس مین»، «کاخ ریاست جمهوری»، «سرباز سردار»، «مفقود دوم» و نمایش کوتاه «من قاسم سلیمانی‌ام» است.

«محسن... محسن... محسن....» سروده‌‌ی سینا دلشادی، مجموعه اشعاری در وصف عظمت و بزرگی سردار دل‌هاست.

همچنین «هزار جان گرامی» که به کوشش ساجده ابراهیمی عرضه خواهد شد، روایت‌هایی از حضور مردم انقلابی ایران در تشییع پیکر مطهر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در دی ماه ۱۳۹۸ است که نویسندگان این مجموعه کوشیده‌اند از زوایایی مختلف این خیزش بزرگ تاریخی را به تصویر بکشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: