به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سردار "عبدالرضا ناظری" در آئین نکوداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها اظهار داشت: در ایام شهادت بی بی دوعالم  و سالگرد شهادت حاج "قاسم سلیمانی" دل های همه ما را زهرایی  است و ارتقاء معنویت را شاهد هستیم.

وی افزود: شهدای ما همه مخلص بودند و  زمانی که نام حاج قاسم عزیز می آید، شجاعت، شهامت و  اخلاص معنا می شود و درجه اخلاص حاج قاسم بالا بود و به همین لحاظ بر دل ها حکومت می کند.

سردار عبدالرضا ناظری گفت: حاج قاسم عزیز هرچه داشت، از توسل و ارادت به حضرت زهرا داشت ،بنابراین  اگر بخواهیم در مکتب حاج قاسم رشد کنیم باید ضمن مدد گرفتن از حضرت زهرا  خود را برای خدمت به اسلام و نظام اسلامی وقف حضرت زهرا کنیم.

وی بیان داشت: سردار دل ها سرباز مطیع ولایت بود و به میل ولی امرش عمل می کرد و لباس سربازی ولایت بر تن ما هم هست و  این مسئولیت سنگینی برای  ما دارد و باید همچون حاج قاسم  باشیم.

 سردار ناظری گفت : وظیفه ما در مکتب حاج قاسم برقراری امنیت و دفاع از مظلومان است و در مکتب او باید الگو باشیم.

وی اظهار داشت: اگر با ولایت مداری و اخلاص خدمت نکنیم مدیون حاج قاسم هستیم و باید میثاق نامه با او را با جان و دل بخوانیم و به آن عمل کنیم.

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به اینکه حاج قاسم اقتدار توام با رافت را برای همگان معنا کرد خاطر نشان کرد: ارتباطات ، دیپلماسی، سیاست ، کیاست حاج قاسم مثال زدنی است.

گفتنی است در ابتدای این مراسم میثاق نامه نیروهای مسلح ایران اسلامی با شهید سلیمانی قرائت شد و همچنین سرهنگ "عبدالعلی روانبخش" نیز به عنوان جانشین فرماندهی انتظامی استان کرمان معرفی شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: