به گزارش خبرگزاری برنا؛ از ماه‌ها پیش رزمندگان لشکر ۴۱ ثارالله در تدارک برنامه‌ای بوده‌اند، برای گرامیداشت یاد و خاطره سردار پرافتخار سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی. حالا برای آن که این برنامه دلنشین‌تر و دلپذیرتر شود، این رزمندگان از علیرضا رزم‌حسینی که روزگاری در لشکر ۴۱ سپاه ثارالله قائم مقام حاج قاسم بود، خواسته بودند تا حتما در این برنامه حضور یابد و حتی برای آن که او بتواند خود را به جمع یاران حاج قاسم برساند، چندین بار زمان برگزاری برنامه را تغییر داده بودند.

به هرترتیب وزیر صمت که حالا در قامت یک رزمنده در جبهه جنگ اقتصادی حاضر است، راهی  کرمان شد، این یار صدیق و دیرین سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در ابتدای ورودش به کرمان بر سر آرامگاه فرمانده‌اش که در ایام سالگرد شهادتش هستیم، حاضر شد و بر مزار آن عزیز از دست رفته، بوسه زد.

رزم‌حسینی پس از آن عازم مصلی کرمان شد تا در گردهمایی یاران حاج قاسم که با حضور او و سردار قاآنی برگزار می‌شد، شرکت‌ کند که در حاشیه این مراسم سردار قاآنی، فرمانده سپاه قدس از این یادگار دوران دفاع مقدس تجلیل کرد.

اما حالا عده‌ای که عملکرد درخشان رزم‌حسینی برای‌شان قابل قبول نیست و نمی خواهند او که همچون دوران دفاع مقدس به جنگ مافیای خودرو، فولاد و... رفته موفق شود، با شایعه‌پراکنی و شگردهای نخ نما شده برایش حاشیه می‌سازند و در پی آن هستند تا بین وزیر صمت و سایر بخش‌های دولت تفرقه ایجاد کنند.

13237414_139

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: