به گزارش خبرگزاری برنا؛ در حکم انتصاب وی آمده است:

امید است با در نظر داشتن اهمیت امر قضا و مسئولیت های سنگین ناشی از آن، اجرای عدالت اسلامی و رسیدگی به محرومان و ستمدیدگان و حمایت از حقوق مشروع مردم را سرلوحه کار خود قرار داده و در انجام وظایف الهی با رعایت دقیق موازین شرعی و قانونی و همراه با سرعت لازم موفق و موید باشید.

شایان ذکر است؛ ابراهیم سلیمانی دامنه فارغ التحصیل کارشناسی دانشگاه علوم قضایی  تهران است که از سال ۹۲ وارد دستگاه قضائی  شده و در سمت های مختلفی از جمله  دادیار شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان عنبرآباد، دادیار مامور در شعبه ۴ دادیاری دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت  و بازپرس شعبه دوم  دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت مشغول به خدمت بوده است.

آئین تکریم از خدمات یوسف سبحانی دادستان عمومی و انقلاب  سابق عنبرآباد و معرفی ابراهیم سلیمانی به عنوان دادستان جدید عنبرآباد روزهای آتی با حضور رییس کل دادگستری و جمعی از مسئولان قضایی استان و شهرستان و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

لازم به ذکر است انتصاب تمامی قضات و روسای حوزه های قضایی و دادستان ها ،با امضای حضرت آیت‌ا… رئیسی، رییس قوه قضاییه صورت می‌گیرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: