به گزارش خبرگزاری برنا؛ معین ایزدی که فصل گذشته، به عنوان پدیده داوری در فوتبال کشور نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت، کار قضاوت در فوتبال را از سال ۸۶ آغاز کرده است. این داور جوان که در همان سال موفق به اخذ مدرک داوری درجه ۳ فوتبال شده بود، ۲ سال بعد یعنی در سال ۸۹ در کلاس نوید مظفری حاضر شد و به عنوان داور درجه ۲ فوتبال به مستطیل سبز بازگشت. ایزدیِ با انگیزه که درجه‌های داوری را پله به پله طی می‌کرد، در سال ۹۲ در کلاسی که تحت نظر گودرز مولایی تشکیل شده بود، مدرک داوری درجه ۱ را کسب کرد.

او سه سال بعد، یعنی در سال ۹۵ در دوره‌ای با تدریس استاد عنایت داور درجه ملی شد.

ایزدی سال گذشته در کنار بزرگان داوری استان و کرمان در جام حذفی و لیگ دسته اول فوتبال کشور قضاوت‌های بی‌نقصی انجام داد و حالا به پای ثابت داوری در لیگ دسته اول فوتبال کشور تبدیل شده است.

این داور جوان و با تجربه، در هفته دهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور به عنوان داور بازی پارس جنوبی جم و شهرداری آستارا خواهد بود.

ایزدی رکورد گرفتن سریع‌ترین پنالتی رخ داده در لیگ دسته اول فوتبال کشور را در کارنامه دارد. او فصل پیش در بازی بین دو تیم قشقایی و داماش در ثانیه ۱۵ با توجه به خطای رخ داده، یک پنالتی برای تیم قشقایی گرفت.

این داور جوان که قاطعیت و آمادگی جسمانی‌اش منحصر به فرد است، همواره در تمام صحنه‌های مهم بازی حضور دارد و همین موارد سبب شده تا کارشناسان داوری مُهر تایید بر عملکرد او بزنند.

ایزدی در این فصل در هفته سوم رقابت‌ها بازی بین دو تیم فجر سپاسی و نود ارومیه را قصاوت کرد. او همچنین به عنوان داور چهارم در کوبل داوری بازی بادران و شاهین در هفته هشتم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور در کنار سیدرضا مهدوی داور سرشناس کرمانی حضور داشت.

ایزدی با توجه به کارنامه درخشانی که از خود به جای گذاشته و تجارب ارزنده‌ای که به دست آورده، قطعا شایستگی قضاوت در لیگ برتر را دارد و در آن لیگ نیز می‌تواند توانایی‌های خود را به نمایش در آورد.

معین ایزدی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: