به گزارش خبرگزاری برنا؛ متن این حکم که دوم اسفند ۹۹ صادر شد به شرح زیر است:

جناب آقای محمد صادق بصیری

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی

 

سلام علیکم

با عنایت به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و تاکیدات دولت تدبیر و امید در برگزاری انتخابات با شکوه بر مدار قانون، به موجب این حکم و با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استان در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران و ششمین دوره شوراهای شهر و روستا منصوب می شوید.

برنامه ریزی و فراهم نمودن به موقع مقدمات و تمهیدات لازم، استفاده بهینه از دانش و فناوری های نوین و روزآمد و روان سازی و تسهیل فرایندهای انتخابات، بکارگیری نیروهای انسانی متعهد و متخصص و بسترسازی برای حضور و مشارکت بیشتر و گسترده مردم در عرصه انتخابات، وظیفه و ماموریت جنابعالی است.

انتخابات 1400 باید در شان و تراز مردم شریف استان برگزار شود که در آن، حقوق انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان به عنوان حق الناس برابر هر قانون و در فضایی امن و توام با نشاط و آرامش رعایت گردد. بدین سبب انتظار دارد با هماهنگی اینجانب و تشکیل و راه اندازی ستاد انتخابات استان با استفاده از همه ظرفیت ها و امکانات و با تلاش و کوشش مستمر نسبت به آن اهتمام نمائید.

بدیهی است کلیه معاونین، مدیران و روسای سازمان های وابسته، فرمانداران و بخشداران نهایت همکاری را با جنابعالی به عمل خواهند آورد. ضمن آنکه کلیه دستگاههای اجرایی نیز بر اساس ماده 21 قانون انتخابات ریاست جمهوری و ماده 71 قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران همکاری لازم را خواهند داشت.

امید است در پرتو عنایت حق تعالی و رهنمودهای ارزشمند مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) و سیاست های دولت تدبیر و امید، شاهد برگزاری انتخاباتی شکوهمند و قانونی با مشارکت حداکثری ملت انقلابی و مومن و در راستای تقویت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.ان شاء الله

علی زینی‌وند

استاندار کرمان

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: