به گزارش خبرگزاری برنا؛ مهدی شفیعی، عصر یک‌شنبه 10 اسفندماه با بیان اینکه طی 24 ساعت گذشته، 13 بیمار جدید کرونا در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند، گفت: «شش نفر از آن‌ها از حوزه‌ی دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان (شامل راور، رابر، بافت، بردسیر، کوهبنان، کرمان، شهربابک، زرند، ارزوئیه)، یک نفر از بیماران جدید بستری از حوزه‌ی دانشگاه رفسنجان و شش نفر از بستری‌شدگان از حوزه‌ی دانشکده سیرجان هستند».

 وی با بیان این‌که بیمارستان‌های حوزه‌ی دانشگاه بم و جیرفت در 24 ساعت گذشته موردی از بستری جدید نداشته‌اند، گفت: «در حال حاضر، 119 بیمار کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند».

شفیعی ادامه داد: «76 نفر از بیماران بستری در حوزه علوم‌پزشکی کرمان، 12 نفر حوزه علوم‌پزشکی رفسنجان، چهار نفر حوزه جنوب، دو نفر در حوزه دانشگاه بم و 25 نفر از حوزه دانشکده علوم‌پزشکی سیرجان بستری هستند و خدمات بیمارستانی به آن‌ها ارائه می‌شود».

وی اظهار کرد: «از ابتدای اپیدمی تاکنون 16 هزار و 652 نفر در استان، به‌دلیل ابتلا به کرونا بستری شده‌اند».

سخنگوی دانشگاه علوم‌‌پزشکی کرمان اضافه کرد: «متاسفانه در 24 ساعت گذشته، سه بیمار کرونا نیز جان خود را از دست دادند که یک نفر از حوزه‌ی دانشگاه رفسنجان، یک نفرشان از حوزه‌ی دانشگاه جیرفت هستند و یک نفرشان از حوزه‌ی دانشگاه بم است».

شفیعی، در پایان گفت: از ابتدای اپیدمی کرونا در استان تاکنون، 2511 نفر به دلیل ابتلا به کووید ـ 19 جان خود را از دست داده‌اند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: