به گزارش خبرگزاری برنا؛ مراسم اختتامیه پویش پازل همدلی با حضور قبادی دانا معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کشور، معاون مشارکت‌های مردمی، مدیران کل بهزیستی استان‌های کشور، موسسات غیردولتی، توانمندسازی و امور مجلس و جمعی از مسئولان و دست اندرکاران اجرای این پویش، بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

عباس صادق زاده، مدیر کل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه پویش پازل همدلی به منظور کمک به تامین بخشی از نیاز‌های آموزشی دانش آموزان تحت پوشش بهزیستی، از مهرماه امسال کلید خورد، گفت: خوشبختانه در کشور و نیز استان کرمان خیران، اصناف، هنرمندان و اصحاب رسانه، مراکز غیردولتی، موسسات خیریه و سایر مردم نوع دوست استقبال خوبی از این طرح داشتند.

او همچنین با تقدیر از رسانه‌های استان بیان داشت: تعامل و همکاری خوب رسانه‌های استان اعم از خبرگزاری‌ها، مطبوعات، صدا و سیما و رسانه‌های مجازی با بهزیستی تاثیر بسزایی در معرفی تلاش‌های همکاران ما و خدمت رسانی بهتر و مطلوب‌تر به جامعه هدف داشته است.

در پایان این نشست با اهدا لوح از عبدالکریم عبدالکریمی مدیر روابط عمومی بهزیستی استان کرمان برای فعالیت رسانه‌ای و تبلیغاتی این پویش به عنوان روابط عمومی برتر تقدیر شد.

همچنین در این جلسه که با موضوع گزارش پازل همدلی و تقدیر از استان‌های برتر و همچنین رونمایی از سامانه سقف همدلی برگزار شد از بهزیستی استان کرمان به لحاظ کسب رتبه برترکشوری در فعالیت‌های اجرایی و تبلیغی و بازتاب‌های رسانه‌ای تقدیر شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: