به گزارش خبرگزاری برنا؛ متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه برگ زرینی از تاریخ پر افتخار ایران اسلامی است، روز تحقق آرمان‌های بلند و بلوغ فکری و سیاسی ملت در سایه اسلام، رهبری داهیانه ی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام راحل و روز پاسداشت مردم غیوری است که وحدت ملی خود را در استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند.

دوازدهم فروردین ۵۸ فریاد توفنده مردم با ایمانی بود که با نام خدا بپا خواسته و با مجاهدت ها وایثار خود، ضمن نفی استبداد واستکبار، به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای « آری» دادند.

این روز جلوه ای از وعده حق خداوند تبارک و تعالی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فرهیخته ، فهیم و بصیر ایران به بر پایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت.

اینجانب، با تبریک این عید و یوم الله بزرگ دوازدهم فروردین به عموم ملت مسلمان، شجاع و همیشه در صحنه ایران به ویژه مردم ولایتمدار شهرستان های کرمان و راور موفقیت همگان را در راستای آرمان های بلند امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

محمدرضا پورابراهیمی

نماینده مردم کرمان ور راور

و رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: