به گزارش خبرگزاری برنا؛ حجت الاسلام سید محمود حسینی امام جمعه سیرجان کار خیران مدرسه ساز را با اهمیت دانست و تصریح کرد: مدرسه اولین جایی است که تربیت انسان در آن شکل می گیرد و باعث افتخار است که خیران به حوزه ساخت و ساز مدارس ورود پیدا کرده و موجب ارتقای کیفیت آموزش و پرورش می شوند.

معاون امورعمرانی فرمانداری سیرجان هم ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خیران اظهار داشت: ساخت مدارس برای آیندگان کشور به ویژه از سوی خیران، کار ارزشمندی است و جا دارد از خیران مدرسه ساز تقدیر و تشکر ویژه شود.

علی بیگلری با بیان اینکه  بالای ۵۰ درصد مدارس شهرستان توسط خیران احداث شده است، افزود: خیران مدرسه ساز انتخاب هوشمندانه ای کرده اند، چرا  که  سرمایه گذاری پایدار و ماندگار برای  آخرت خود انجام دادند و هم در این دنیا  به نوعی در پیشرفت و توسعه  کشور سهیم شدند.

در ادامه اکبر محیاپور معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش شهرستان سیرجان نیز  افزود: مدرسه ۱۲ کلاسه خیرساز زنده یاد عزت الله گوئینی با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال با مشارکت خیر و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کرمان با زیربنای یک هزار و 350 مترمربع احداث خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: