به گزارش خبرگزاری برنا؛ متن پیام علی زینی‌وند به شرح ذیل می باشد:

کارگران به عنوان نقش آفرینان اصلی در تولید و توسعه، یکی از مهمترین طبقات اجتماعی و اقتصادی کشور هستند که با وجود تمام تنگناها از هیچ کوششی برای شکوفایی و پیشرفت ایران دریغ نمی‌کنند و بی‌شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های حاصل شده در مسیر اقتصادی و رشد کشور مدیون روحیه کار و تلاش خستگی ناپذیر کارگران شریفی است که موتور محرکه و بازوان پرتوان جامعه هستند.

همت و تلاش ستودنی قشر شریف کارگر در مسیر دست‌یابی به خودکفایی و استقلال کشور در طول بیش از چهاردهه از پیروزی انقلاب اسلامی و بویژه در برهه کنونی با وجود مشکلات اقتصادی و تحریم‌های ناجوانمردانه که راه نجات اقتصادی کشور در تولید داخلی است و در شرایط سخت شیوع ویروس کرونا که اقتصاد دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است، باعث شده است چرخ های صنعت،تولید، عزت و اقتدار از حرکت بازنایستد.

نامگذاری سال 1400 از سوی مقام معظم رهبری( مدظله العالی) با عنوان' تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها ' نقش و جایگاه کارگران را بیش از پیش در توسعه همه جانبه کشور نمایان می کند و بدون شک توسعه و آبادانی این مرزو بوم و تحقق شعار سال در گرو تلاش‌های جامعه بزرگ کارگری است که با حمایت همه جانبه دولت و مردم برای پیشرفت و تعالی استان همت بگمارند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از همه کارگران متعهد، سختکوش و پرتلاش استان کرمان و با ارج نهادن به زحمات تلاشگران عرصه اقتصادی، فرا رسیدن 11 اردیبهشت ماه روز کار و کارگر را به جامعه بزرگ کارگری تبریک و تهنیت عرض کرده و امیدوارم در سال پیش رو با همت تلاش‌گران این عرصه شاهد پیشرفت و توسعه روز افزون ایران اسلامی باشیم.

از خداوند متعال تندرستی و توفیق روز افزون کارگران عزیز در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری و شکوفایی اقتصادی و صنعتی کشور را مسألت می نمایم.

علی زینی وند

استاندار کرمان

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: