به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ احمد قربانی در این خصوص اظهار داشت:بعد از انجام تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده این متهم  به دادگاه انقلاب اسلامی کرمان ارسال و در شعبه اول این دادگاه مورد رسیدگی قرار گرفت.

این مقام قضائی ادامه داد: نهایتا سرکرده باند به نام آقای یاسر قنبرزهی گرگیچ به اعدام محکوم و در نتیجه فرجام خواهی وی پرونده به دیوان عالی کشور ارسال و حکم صادره مورد تایید قرار گرفته است و پرونده جهت اجرا به دادسرای عمومی و انقلاب کرمان ارسال گردیده است.

 وی یادآور شد: سربازان گمنام امام زمان (عج)در اداره کل اطلاعات استان کرمان در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر و پس از  رصد اطلاعاتی یکی از باندهای قاچاق مواد مخدر با هماهنگی با مقام قضائی ضربه به این باند را در دستور کار قرار داده بودند.

وی افزود: لذا کلیه اقدامات لازم جهت ضربه زدن به این باند صورت گرفت و در تاریخ 26/7/1397 باند مذکور در محور کرمان رفسنجان مورد ضربه قرار گرفت و در نتیجه مقدار یک صد و هفت کیلوگرم هروئین به ارزش بالغ بر 27میلیارد ریال کشف  گردید.

رئیس دادگاه انقلاب اسلامی کرمان در پایان گفت: از تمام کسانی که در راه مبارزه با مواد مخدر تلاش می کنند مخصوصاً از سربازان گمنام حضرت بقیه الله الاعظم در اداره کل اطلاعات استان کرمان تقدیر و تشکر می نماییم.