به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سرهنگ عبدالعلی روانبخش در تشریح این خبر گفت:مآموران یگان تکاوری 116 کهنوج با انجام کار اطلاعاتی از تبادل یک محموله موادمخدر بین دو قاچاقچی مطلع شدند.

وی افزود: در این رابطه مآموران حوالی بامداد گذشته با استقرار در محور قلعه گنج به یک دستگاه خودروی زانتیا مشکوک شده و راننده آن را دستگیر کردند که در ادامه مشخص شد فرد دیگری قصد تحویل یک محموله مواد مخدر به این فرد را داشته است.

سرهنگ روانبخش بیان داشت: در ادامه مآموران با استقرار در یک نقطه دیگر به سرنشین یک دستگاه خودروی پژو دستور ایست دادند که این خودرو از محل متواری شد.

سرهنگ روانبخش تصریح کرد: در ادامه راننده و سرنشین این خودرو پس از مواجهه با تعقیب و مراقبت پلیس خودروی خود را رها و به سمت مـآموران تیراندازی کردند که نهایتا با برتری آتش مآموران دستگیر شدند.

سرپرست قرارگاه عملیاتی ابوذر یادآور شد: از خودروی قاچاقچیان 80 کیلو و 900گرم تریاک به همراه 2 قبضه اسلحه ممنوعه و مقادیری مهمات کشف شد که در ادامه مآموران با تکمیل اقدامات اطلاعاتی از ورود یک دستگاه خودروی مزدا سواری حامل مواد به بخش چاه حاجی شهرستان کهنوج مطلع و با استقرار نامحسوس در محور اصلی این بخش این خودرو را متوقف کردند.

سرهنگ روانبخش تصریح کرد: راننده این خودرو با استفاده از تاریکی شب از دید مآموران خارج شد که از این خودرو نیز 40 کیلو و900 گرم تریاک کشف شد؛ تلاش پلیس برای شناسائی و دستگیری قاچاقچی فراری ادامه دارد.