به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حشمت الله اقبال پناه اظهار داشت:این تیم به نمایندگی از کهگیلویه و بویراحمد در رقابت های کشوری بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان چهارجانبه فارس شرکت کرد. 

وی افزود:رقابت های کشوری بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان چهارجانبه فارس با حضور تیم های مهران شیراز و خانه بسکتبال فارس، نیریز و کهگیلویه و بویراحمد به مدت سه روز در شهر شیراز مرکز استان فارس برگزار شد. 

رییس هیأت بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:پس از انجام ۶ بازی تیم مهران شیراز اول شد، تیم خانه بسکتبال کهگیلویه و بویراحمد عنوان دوم را کسب کرد، تیم خانه بسکتبال فارس به مقام سوم دست یافت و تیم خانه بسکتبال نیریز نیز رتبه چهارم را به دست آورد. 

اقبال پناه عنوان کرد:کسب عنوان دوم این رقابت ها از سوی تیم خانه بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد در حالی است که بازیکنان آن حدود یک سال به دلیل شرایط کرونایی و کمبود امکانات نتوانسته بودند به نحو مطلوب برنامه های تمرینی و آماده سازی را انجام دهند. 

وی ابراز داشت:تیم خانه بسکتبال مردان رده سنی بزرگسالان کهگیلویه و بویراحمد خود را برای حضور در رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور آماده می کند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: