به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛مجید احمدی فرماندار بویراحمد به همراه برخی از مسئولان امروز از بانک ها، ادارات و بازار یاسوج به صورت سرزده بازدید کرد.

وی با بیان اینکه امروز وضعیت شهرستان بویراحمد بحرانی به نظر می رسد اظهار داشت:بررسی وضعیت بیمارستانها در مرکز استان نگران کننده است.

رئیس قرارگاه عملیاتی ستاد مبارزه با کوئید ۱۹ شهرستان رعایت دستورالعمل های ابلاغی را یادآور و عنوان کرد:تجمعات در مراسم‌های عزاداری و خاکسپاری عامل مهم گسترش شیوع این ویروس در شهرستان بویراحمد است.

فرماندار بویراحمد با تاکید بر استفاده از ظرفیت بزرگان قبایل و طوایف در روستاها و بخش‌ها گفت:همه در قبال سلامت و جان دیگران مسئول هستیم.

احمدی در خصوص نحوه برگزاری خاکسپاری ها در شهرستان گفت:همه صاحبان عزا و خاکسپاری باید از فرمانداری بویراحمد مجوز بگیرند؛لذا با توجه به تعهد نامه به جهت جلوگیری از تجمع،کلیه مراسم‌های خاکسپاری و تشییع جنازه تا اطلاع ثانوی ساعت ۷ صبح تا ۹ صبح انجام می‌گیرد.

فرماندار بویراحمد تصریح کرد:تجمع بیشتر از ۳۰ نفر،همچنین حضور مداح یا هرگونه آلات موسیقی در خاکسپاری ها نیز ممنوع است.

رئیس شورای سلامت شهرستان بویراحمد افزود:در شرایط کنونی حفظ سلامت جامعه مهم است و از تشدید نظارت و بازرسی ها در شهرستان بویراحمد خبر داد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: