سواد رسانه‌ ای آمیزه‌ ای از روش ها و تکنیک‌ های بهره‌ وری مؤثر از رسانه‌ ها و کسب بینش و درک برای تشخیص رسانه‌ ها از یکدیگر است. 

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛محمدعلی پیرسبزی در نشست با اعضای خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: چنین اقدامی موجب اطلاع رسانی بهتر و شفاف تر و اثربخشی هر چه بیشتر اخبار در این استان می شود. 

وی افزود: یکی دیگر از نتایج مهم این اقدام آن است که شایعات بی منبع و غیرواقعی در کهگیلویه و بویراحمد تبدیل به خبر نشده و منجر به انحراف افکار عمومی نخواهند شد. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: حضور و فعالیت خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه در هر شرایطی در این استان ضروری است زیرا رسالت سنگین اطلاع رسانی، آگاهی بخشی و شفاف سازی در تمامی مسائل را بر عهده دارد. 

پیرسبزی عنوان کرد: کهگیلویه و بویراحمد در این شرایط دشوار کرونایی نیازمند اطلاع رسانی مستمر از سوی خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه است. 

وی ابراز داشت: خبرنگاران و اصحاب قلم و رسانه کهگیلویه و بویراحمد باید بیش از پیش در کنار کادر درمان این استان باشند تا خدمات ارزنده آنان به نحو مطلوبتری پاس داشته شود. 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: