تذکر انتخاباتی استاندار خطاب به مدیران کهگیلویه و بویراحمد/نفاق ایجاد نکنید به مردم خدمت کنید

تذکر انتخاباتی استاندار خطاب به مدیران کهگیلویه و بویراحمد/نفاق ایجاد نکنید به مردم خدمت کنید

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در تذکر انتخاباتی خطاب به مدیران گفت: شما مدیران دولت تدبیر و امید هستید، ممکن است با معامله مدیر شده باشید پس نفاق ایجاد نکنید و به مردم خدمت کنید.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حسین کلانتری در حاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: امانت‌داری، بی‌طرفی، سلامت و امنیت در انتخابات پیش‌رو مدنظر است، امیدواریم با روند تایید صلاحیت‌ها شاهد حضور  حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خرداد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در دولت بعدی هیچ کدام از مدیران در این منصب‌ها نیستند و اسب‌‌مان را زین کرده‌ایم، افزود: دستگاه‌ها شان خود را حفظ کنند، مدیری بخواهد به قانون جمهوری اسلامی خیانت کند و خود را به یک جناح وصل کند ابتدا به مدیر کشوری سپس به نهادهای امنیتی اعلام و معرفی می‌کنم.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه غش کردن و بالا پایین پریدن کسی را به بهشت نمی‌برد، گفت: مدیران با هر گرایش که باشند آدم نظام و  نوکر و خدمتگزار مردم هستند. خواهش می‌کنم شخصیت خودتان را حفظ کنید.

کلانتری بیان کرد: مدیران تا روزی که در این پست‌ها هستند کار و خدمت کنند به دور از شان مدیران است از این شاخه به آن شاخه بپرند و  با این مدیر و آن مدیر عکس بگیرند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر  اصل سلامت، امنیت، امانت‌داری و بی‌طرفی انتخابات گفت: ما با خدای خودمان معامله می‌کنیم و نیازی نداریم طرفدار کاندیدای خاصی از ما خوشش بیاید یا نیاید ما سرباز امام هستیم راه امام و فرامین رهبری ریل ما است.

وی خاطرنشان کرد: همه ما مدیران به شهدا بدهکار هستیم، باید در مسیری گام برداریم که شهدا در قیامت از ما شاکی نشوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار کهکیلویه و بویراحمد

    اخبار برگزیده