به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سروان پاسدار فخرالدین رضای مسئول بسیج رسانه استان در نشست خبری فرمانده سپاه فتح استان با خبرنگاران و اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت حماسه سوم خرداد و پیروزی های اخیر ملت فلسطین اظهار داشت: نشست های روشنگری با اصحاب رسانه با رعایت مسائل بهداشتی در خصوص شعار سال و حمایت از تولید همچنین موضوع انتخابات و حضور حداکثری برگزار شد.

رضایی گفت: هفته آینده اختتامیه جشنواره بهار همدلی و تجلیل از برگزیدگان را داریم و همچنین آغاز جشنواره "رسانه ای ابوذر" را در برنامه داریم.
 
مسئول بسیج رسانه استان افزود: در خصوص مقابله با انعکاس اخبار منفی از استان به سطح کشور پویش خبر خوب را آغاز کردیم و در این خصوص جلساتی با مسئولان ارشاد اسلامی و سپاه استان برگزار شد.
 
وی گفت: کارگاهی با حضور احمد پور معاونت خبر صداوسیما برگزار کردیم که با استقبال خوب خبرنگاران مختلف همراه بود، در سال جاری نیز ادامه خواهد داشت با این هدف که اخبار منفی و مسائل پیرامون آن کاهش پیدا کند.
 
وی بیان کرد: در سالروز حماسه سوم خرداد و آستانه انتخابات ۲۸ خرداد هستیم که به منظور روشنگری و اقداماتی در خصوص نقش رسانه در حضور حداکثری عموم مردم در این نشست حضور پیدا کردیم.
 
رضایی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات زیرساختی و اثرگذار فرمانده سپاه فتح در استان گفت: خدمات خوبی در زمان فرماندهی سردار خرم دل صورت گرفته است که تجهیز و تکمیل بیمارستان در حوزه درمان، مهمانسرا جهت اقدامات مسئولان کشور و اصحاب رسانه ای، استخر بسیج، خدمات بسیج سازندگی، در شهر یاسوج و سی سخت و اقدامات اینچنینی از جمله آنهاست.  

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: