به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مجید احمدی در نشست ستاد کرونای شهرستان بویراحمد بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید کرد و گفت: نظارت دقیق‌تری بر باغات تفریحی شد.

رئیس ستاد مقابله با کرونا شهرستان بویراحمد با بیان اینکه همه‌ دغدغه ما سلامت مردم است، افزود: بیش از چندین ماه است که باغات آبشار یاسوج تعطیل هستند و نمی‌توانند فعالیت کنند، اگر این منوال ادامه پیدا کند شرایط اقتصادی اصناف بسیار دشوار می‌شود از طرفی این باغات پنهانی و زیرزمینی و مخفیانه فعالیت می‌کنند که این معضلات امنیتی و اخلاقی ایجاد خواهد کرد.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص برپایی ستادهای انتخاباتی گفت: تا کنون به نامزدهای انتخابات شوراهای شهر اجازه برپایی ستادهای انتخاباتی داده نشده و هیچ نامزدی حق تشکیل ستاد را ندارد.

فرماندار بویراحمد عنوان کرد: اگر بخواهیم به تعداد  ۱۳۴ کاندیدای انتخابات شورای مجوز برپایی ستاد بدهیم کنترل وضعیت به لحاظ بهداشتی و امنیت مشکل خواهد  بود لذا به کاندیدا توصیه می‌کنیم در فضای مجازی تبلیغات خود را دنبال کنند.

وی در خصوص رئیس ستاد مرکزی «آیت‌الله رئیسی» در کهگیلویه و بویراحمد و همچنین برگزاری ستاد  گفت: نامه‌ای با امضای آقای نیکزاد رئیس ستاد مرکزی « سید ابراهیم رئیسی» به وزارت کشور ارسال و یک نفر به عنوان نماینده ستاد در استان معرفی شده که آن یک نفر طرف حساب ما است.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: