به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛رئیس ستاد عبدالناصر همتی در شهرستان بویراحمد در خصوص فعالیت ستاد این نامزدانتخابات ریاست جمهوری در استان گفت: در روزهای گذشته ستادهای انتخاباتی همتی در شهرستان بویراحمد و همچنین در سطح استان و سایر شهرستان های مانند کهگیلویه، گچساران، بهمئی در حال راه اندازی  هستند.

جلیل فر با بیان اینکه در یاسوج ستاد مرکزی را با حضور شخصیت های استانی و ملی برگزار خواهیم کرد، گفت: از همه آحاد ملت برای مشارکت حداکثری طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و بزرگان نظام دعوت می شود.
 
وی با بیان اینکه  رد صلاحیت های برخی چهره ها شاخص کشور خصوصا اصلاح طلبان نگرانی های را به وجود آورد زیرا حرف های زیادی برای گفتن داشتند، ادامه داد: از گزینه های موجود و حداقلی بنا داریم استفاده حداکثری شود.
 
جلیل فر با بیان اینکه در روزهای آینده برای عبدالناصر همتی نامزد پرتلاش ریاست جمهوری برنامه هایی در سطح استان وجود دارد، گفت: امید داریم بر روی همتی اجماعی در سطح ملی و استان شکل بگیرد و از طرفی از همه شهروندان  برای پیوستن به ستاد وی دعوت می شود.
 
رئیس ستاد همتی در بویراحمد با اشاره به اینکه در انتخابات  رقابت سالم، مشارکت مردم  و دنبال کردن فضای رقابتی برای انتخاب یک گزینه شایسته که گره گشای مشکلات کشور باشد و همراه با  تحقیق باید انتخاب شود، عنوان کرد: ما باور داریم همتی برنامه خوبی دارد و اقتصاد را زیربنا قرار داده است و عمده مشکلات کشور در خصوص اقتصاد است و  وی برنامه های کاربردی برای این مشکلات دارد.
 
جلیل فر در ادامه تاکید کرد: بنا را بر این گذاشته ایم که هر هفت نامزد ریاست جمهوری که از فیلتر شورای نگهبان عبور کرده‌اند هر کدام می توانند در قامت یک رئیس جمهور باشند و این موضوع بستگی به اقبال و انتخاب مردم دارد تا بتواند مشکلات کشور را حل کرده و در این راستا همه باید با فرد پیروز همراهی کنند.
 
جلیل فر در ادامه گفت: بعد از انتخابات باید رقابت ها کنار گذاشته شده و رفاقت ها شروع شود از طرفی در فرایند انتخابات باید یک فضای رقابتی سالم با مشارکت حداکثری که بتواند قدرت کشور را در مجامع بین المللی نشان دهد دنبال شود. 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: