به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان چرام با حضور فرماندار چرام،دادستان شهرستان ،رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت ومعاونین این سازمان ،تعزیرات حکومتی شهرستان کهگیلویه و دیگر مسئولان شهرستانی در شهرستان چرام برگزار گردید.

سالار حسین پور رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان در حاشیه این جلسه گفت: هدف از تشکیل چنین جلساتی در سطح استان و سایر شهرستان ها  بررسی موانع ومشکلات  شهروندان در زمینه معیشتی آنهاست.

وی افزود: امسال در زمینه تخصیص کالاهای اساسی و براساس شاخص  سرانه جمعیتی به استان، شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده  بیشترین سهم توزیع را به خود اختصاص داده است. 

حسین پور اضافه کرد: باتوجه به وفور کالاهای اساسی ومورد نیاز مردم این آمادگی در سطح استان وجود دارد که هر واحدصنفی شناسنامه دار و معتمد صنفی که ازطرف فرمانداری ها،بخشداری ها وحتی دهیاری ها معرفی گردد، از طریق ادارات شهرستانی جهت تسهیل در عبور و مرور شهروندان با افزایش نقاط توزیع برای عدم مراجعه آنها به مرکز استان و سایر شهرستان ها، اقلام اساسی ازقبیل برنج،روغن،شکر وآرد دولتی جهت توزیع در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: